І зараз, і завжди залишиться книга

Умберто Еко

Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас

 

13 грудня 2023 року в бібліотеці ТНМУ ім. І. Я. Горбачевського працівницями читального залу Світланою Шпунар, Тетяною Майовецькою, Іриною Стасишин та Ларисою Даценко був організований і проведений майстер-клас із виготовлення вишитих новорічних іграшок.

Саме так наші бібліотекарки вирішили відсвяткувати важливу для книгозбірні дату – річницю від часу започаткування проєкту «Вишиті символи доброчинності», який успішно реалізовується в університетській бібліотеці. У вільний час, вдома, під час заощаджених хвилин обідньої перерви вони розглядали та обговорювали нові орнаменти, ділилися особистими мистецькими секретами, пропонували нові ідеї і невтомно творили – хрестик до хрестика, кульку до кульки, писанку до писанки, сердечко до сердечка … І робили це не тільки заради естетичних уподобань. За підтримки волонтерських організацій та окремих ентузіастів усі рукотвори реалізовуються за кордоном, а зароблені таким чином кошти спрямовуються на допомогу ЗСУ. За час існування ініціативи виготовлено та реалізовано понад 500 вишитих сувенірів.

Добродійний проєкт не тільки здобув нових учасників серед працівників книгозбірні, але й активних симпатиків серед викладачів та студентів ТНМУ. У нинішньому дійстві взяли участь студенти медичного факультету нашого університету.   

Приємною несподіванкою для всіх присутніх став візит тернопільських та  іноземних волонтерів. Пол Філд з Оксфорда, власник компаній «Field Education» і «I am Helen», та давні друзі бібліотеки Тіфані Вейд Емпе й Тайсон Мерфі зі штату Мічіган, капелан о. Володимир Андрухів та волонтерка Олена Мудра не просто зайшли в гості, але й прилучилися до створення новорічних прикрас, які згодом «Бандеролькою перемоги» будуть відправлені за кордон для реалізації на аукціонах та ярмарках.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку о. Володимиру Андрухіву – за благословенну молитву, завідувачці кафедри гістології та ембріології, д. мед. наук, професору Зої Небесній, асистенту кафедри гістології та ембріології Віолетті Кульбіцькій, студентам групи ММ-317 – за підтримку та участь у проведенні майстер-класу, волонтерам Полу Філду, Тіфані Вейд Емпе і Тайсону Мерфі, голові правління БФ «Промінь Сонця» Олені Мудрій – за співпрацю і позитивний настрій!

Самостійно навчитися робити вишиті іграшки може кожен, у кого є бажання. Допоможе у цьому майстер-клас із виготовлення вишитих сувенірів – https://youtu.be/GFUiWVRPhF8?feature=shared

Нехай кожна виготовлена кулька стане маленьким камінчиком у підвалинах нашої Перемоги!

Інформацію надав Ігор Гаврищак, Світлини Світлани Шпунар.

Джерело:  https://www.tdmu.edu.ua/blog/2023/12/14/majster-klas-iz-vygotovlennya-novorichnyh-prykras-u-bibliotetsi-tnmu/

Немає коментарів:

Дописати коментар