четвер, 26 листопада 2015 р.

Голодомор : Україна пам’ятає, світ визнаєЗа вікнами осінь, кінець листопада. В Україні згадують страшні часи репресій та Голодомору 1932-1933 рр. Кожна людина у цей день ставить на підвіконні свічку пам’яті.
Наш університет теж вшановує, згадує із болем ті трагічні події. У зв’язку з цим Центр виховної роботи ТДМУ та студенти організували показ фільму «Голод-33». До цієї акції долучилися і ми, бібліотекарі абонементу наукової та художньої літератури  - Галат Галина Миколаївна, Стасишин Ірина Іванівна та бібліотекар читального залу Линда Оксана  Ігорівна. Працівники університету і безпосередньо глядачі фільму мали можливість ознайомитися з нашою виставкою «Голодомор : Україна пам’ятає, світ
визнає» . Було використано 35 джерел, з них : 14 публікацій газет і журналів та 21 книга. Молоде покоління з цікавістю та захопленням вивчало матеріали виставки.
Українці усвідомлюють весь жах і наслідки тих діянь й по сьогоднішній день. І наше завдання і обов’язок допомагати молоді пам’ятати і шанувати історію свого народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар